Çelik Ara Kat – Çelik Asma Kat

0

Çelik ara kat ve çelik asma katlar geçmişte uygulanmış olmakla birlikte son zamanlarda statik açıdan uygunluğu ve çok artıları olması sebebiyle daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Çelik asma katlar özellikle showroomlar, mağazalar , ticaret merkezleri , avmler , villalar vb. yapılarda çok sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Sebebi ise yapıya çok daha az yük getirmesi , çok daha kısa sürede imalat ve montajının yapılması , kolon kullanmadan çok büyük açıklıkların geçilebilmesi , yapıya estetiklik ve kullanışlılık kazandırması vb. sayılabilir.

Çelik ara katlar da çelik asma katlarla benzer avantajlara sahiptir. Bir yapıda ara katlar çelik yapılırsa o yapı mevcut statiği daha az yük alacağından daha az etkilenir. Mevcut bir yapı var ise zaten çelik ara kat yapmak en mantıklı çözüm olacaktır. Çelik ara kat uygulamaları sıklıkla rastlanılan uygulamalardır.

Firmamız gerek Çelik Ara Kat gerekse Çelik Asma kat Konusunda son derece tecrübelidir. Projelerinizi çizdirmek ve ya mevcut projelerinizi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden teknik bilgi ve uygulamalar konusunda bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

M.Emin Tarbasar

0534 711 77 83

e- mail :     emintarbasar@gmail.com

Cevap Yaz

Your email address will not be published.